Standen van alle teams

Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oedenrode D1 6 16 5 1 0 17 4 0
2 Nova D1 6 16 5 1 0 15 6 0
3 Goirle D1 6 13 4 1 1 15 7 0
4 Waalwijk D1 6 10 3 1 2 16 17 0
5 Son D1 5 9 3 0 2 17 14 0
6 Oirschot D1 5 9 3 0 2 16 13 0
7 Boxmeer D1 6 6 1 3 2 13 14 0
8 Drunen D1 5 4 1 1 3 6 13 0
9 Nuenen D1 5 1 0 1 4 3 10 0
10 Horst D1 5 1 0 1 4 3 11 0
11 Scoop D1 5 0 0 0 5 6 18 0
  2e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden DJ2 5 13 4 1 0 17 4 0
2 Bommelerwaard DJ1 5 12 4 0 1 18 7 0
3 Rosmalen DJ2 5 9 3 0 2 12 8 0
4 Oss DJ2 5 5 1 2 2 7 11 0
5 Gemert DJ1 5 4 1 1 3 5 19 0
6 Son DJ1 5 0 0 0 5 3 13 0
  3e klasse 
  Dames Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best DJ2 5 12 4 0 1 23 5 0
2 Delta Venlo DJ4 5 12 4 0 1 24 7 0
3 Nuenen DJ2 5 9 3 0 2 18 6 0
4 Son DJ2 5 6 2 0 3 20 17 0
5 Eindhoven DJ1 5 6 2 0 3 15 12 0
6 Helmond DJ4 5 0 0 0 5 1 54 0
  3e klasse 
  Dames Jong 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son DJ3 5 11 3 2 0 23 4 0
2 Oedenrode DJ1 5 10 3 1 1 19 9 0
3 Hopbel DJ1 5 7 2 1 2 11 10 0
4 Liempde DJ2 5 6 2 0 3 11 13 0
5 Uden DJ3 5 6 2 0 3 11 20 0
6 Geel-Zwart DJ2 5 3 1 0 4 7 26 0
  4e klasse 
  DDW1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia DDW1 6 13 4 1 1 20 9 0
2 Eindhoven DDW1 6 13 4 1 1 19 8 0
3 Nuenen DDW1 6 12 4 0 2 12 9 0
4 Oranje-Rood DDW3 6 6 2 0 4 8 13 0
5 Son DDW1 6 4 1 1 4 13 22 0
6 Helmond DDW1 6 4 1 1 4 11 22 0
  1e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum H1 6 18 6 0 0 43 16 0
2 Eersel H1 6 12 4 0 2 16 15 0
3 Dommel H1 6 10 3 1 2 15 20 0
4 Vlijmen H1 6 9 3 0 3 21 18 0
5 Peel en Maas H1 6 9 3 0 3 20 25 0
6 Meerssen H1 6 8 2 2 2 15 17 0
7 Mierlo H1 6 3 1 0 5 21 19 0
8 Son H1 6 1 0 1 5 7 28 0
  4e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best H3 5 15 5 0 0 23 8 0
2 Son H2 5 12 4 0 1 27 8 0
3 Hopbel H5 5 9 3 0 2 28 11 0
4 Berlicum H2 5 9 3 0 2 14 8 0
5 Dommel H2 5 9 3 0 2 13 9 0
6 Den Bosch H12 5 6 2 0 3 20 20 0
7 Heesch H1 5 6 2 0 3 9 17 0
8 MEP H4 5 6 2 0 3 11 25 0
9 Geel-Zwart H5 5 3 1 0 4 14 13 0
10 Helmond H6 5 0 0 0 5 5 45 0
  Reserve 3e Klasse 
  HVA 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weert H35A 6 15 5 0 1 24 6 0
2 Civicum H35A 6 15 5 0 1 21 7 0
3 Oedenrode H35A 6 15 5 0 1 24 11 0
4 HCAS H35A 6 15 5 0 1 24 12 0
5 Nuenen H35B 6 13 4 1 1 22 11 0
6 Rosmalen H35C 6 7 2 1 3 13 17 0
7 Hopbel H35A 5 7 2 1 2 9 13 0
8 Son H35A 6 7 2 1 3 13 20 0
9 Helmond H35B 6 6 2 0 4 15 28 0
10 Delta Venlo H35A 6 5 1 2 3 13 25 0
11 Basko H35A 5 3 1 0 4 11 13 0
12 Uden H35A 5 3 1 0 4 13 17 0
13 Eindhoven H35A 6 3 1 0 5 9 17 0
14 Mierlo H35A 5 3 1 0 4 5 19 0
  1e klasse 35+ 
  HVB 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilvarenbeek H35A 5 15 5 0 0 25 5 0
2 Heesch H35B 5 12 4 0 1 13 6 0
3 Dommel H35B 5 12 4 0 1 17 13 0
4 Vlijmen H35A 5 10 3 1 1 17 10 0
5 Geel-Zwart H35C 5 9 3 0 2 10 11 0
6 Drunen H35B 5 7 2 1 2 7 12 0
7 Son H35B 5 6 2 0 3 4 10 0
8 Oss H35C 5 1 0 1 4 4 11 0
9 Oranje-Rood H35E 5 1 0 1 4 5 16 0
10 Bommelerwaard H35B 5 0 0 0 5 2 10 0
  3e klasse 35+ 
Junioren 
  Jongens 6E1 
    1e klasse 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch JA5 5 15 5 0 0 33 9 0
2 Best JA1 5 12 4 0 1 18 9 0
3 Oranje-Rood JA3 5 9 3 0 2 17 11 0
4 Geldrop JA2 5 6 2 0 3 19 19 0
5 MOP JA2 5 3 1 0 4 5 21 0
6 Son JA1 5 0 0 0 5 2 25 0
  2e klasse 
  Jongens C1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hopbel JC1 5 12 4 0 1 25 4 0
2 Oedenrode JC1 5 12 4 0 1 21 2 0
3 Wijchen JC1 5 12 4 0 1 21 8 0
4 Son JC1 5 6 2 0 3 23 15 0
5 MEP JC2 5 3 1 0 4 7 26 0
6 Gemert JC1 5 0 0 0 5 3 45 0
  1e klasse 
  Jongens D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oedenrode JD1 5 12 4 0 1 21 7 0
2 Goirle JD2 5 10 3 1 1 15 14 0
3 Dommel JD1 5 7 2 1 2 18 13 0
4 Oirschot JD2 5 7 2 1 2 10 8 0
5 Liempde JD1 5 4 1 1 3 11 22 0
6 Son JD1 5 3 1 0 4 9 20 0
  4e klasse 
  Jongens F1 
    1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MA1 5 13 4 1 0 13 5 0
2 Son MA1 5 12 4 0 1 28 4 0
3 Rosmalen MA2 5 9 3 0 2 16 9 0
4 Berlicum MA2 5 7 2 1 2 10 7 0
5 Den Bosch MA5 5 3 1 0 4 3 30 0
6 MOP MA4 5 0 0 0 5 2 17 0
  3e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven MA4 5 11 3 2 0 17 5 0
2 Best MA2 5 11 3 2 0 13 4 0
3 Oedenrode MA2 5 8 2 2 1 9 11 0
4 Liempde MA1 5 4 0 4 1 7 8 0
5 Hopbel MA2 5 2 0 2 3 8 16 0
6 Son MA2 5 2 0 2 3 4 14 0
  4e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven MA5 4 12 4 0 0 21 1 0
2 Mierlo MA5 4 7 2 1 1 12 5 0
3 Oranje-Rood MA11 4 6 2 0 2 6 11 0
4 Best MA4 4 4 1 1 2 10 15 0
5 Son MA3 4 0 0 0 4 4 21 0
  6e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son MB1 5 15 5 0 0 32 5 0
2 Mierlo MB2 5 12 4 0 1 19 4 0
3 Helmond MB2 5 6 2 0 3 11 16 0
4 Gemert MB2 5 4 1 1 3 6 14 0
5 Basko MB4 5 4 1 1 3 9 26 0
6 Nuenen MB2 5 3 1 0 4 6 18 0
  3e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood MB4 5 15 5 0 0 25 4 0
2 Best MB3 5 10 3 1 1 24 8 0
3 Son MB2 5 10 3 1 1 25 12 0
4 Eersel MB3 5 3 1 0 4 12 23 0
5 Tilburg MB8 5 3 1 0 4 13 26 0
6 Eindhoven MB4 5 3 1 0 4 8 34 0
  4e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 MOP MB5 5 12 4 0 1 16 8 0
2 Den Bosch MB7 5 10 3 1 1 19 11 0
3 Oedenrode MB2 5 9 3 0 2 10 12 0
4 Hopbel MB3 5 7 2 1 2 9 7 0
5 MEP MB5 5 6 2 0 3 8 12 0
6 Son MB3 5 0 0 0 5 4 16 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MC1 5 13 4 1 0 40 7 0
2 Civicum MC1 5 13 4 1 0 35 5 0
3 Son MC1 5 9 3 0 2 15 15 0
4 Uden MC2 5 6 2 0 3 21 12 0
5 Bakel MC1 5 3 1 0 4 6 42 0
6 Grave MC1 5 0 0 0 5 6 42 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Liempde MC1 5 15 5 0 0 24 5 0
2 HDL MC1 5 12 4 0 1 46 6 0
3 Geel-Zwart MC2 5 9 3 0 2 16 11 0
4 Son MC2 5 3 1 0 4 8 19 0
5 Oedenrode MC2 5 3 1 0 4 9 26 0
6 Dommel MC2 5 3 1 0 4 3 39 0
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eindhoven MC4 5 15 5 0 0 25 3 0
2 Bakel MC2 5 8 2 2 1 17 8 0
3 Mierlo MC5 5 7 2 1 2 19 9 0
4 Helmond MC5 5 7 2 1 2 8 13 0
5 Gemert MC5 5 6 2 0 3 16 10 0
6 Son MC3 5 0 0 0 5 2 44 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel MD1 5 13 4 1 0 29 10 0
2 Son MD1 5 11 3 2 0 30 9 0
3 Hopbel MD1 5 10 3 1 1 22 9 0
4 Best MD1 5 6 2 0 3 15 14 0
5 Den Bosch MD5 5 3 1 0 4 6 17 0
6 Eindhoven MD2 5 0 0 0 5 0 43 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel MD2 5 15 5 0 0 13 4 0
2 Oedenrode MD1 5 12 4 0 1 23 7 0
3 Oranje-Rood MD9 5 9 3 0 2 14 8 0
4 Hopbel MD2 5 6 2 0 3 15 12 0
5 Basko MD3 5 3 1 0 4 5 18 0
6 Son MD2 5 0 0 0 5 0 21 0
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bakel MD1 5 15 5 0 0 54 2 0
2 Deurne MD2 5 10 3 1 1 45 15 0
3 Heesch MD2 5 7 2 1 2 25 16 0
4 Son MD3 5 6 2 0 3 14 19 0
5 Geel-Zwart MD4 5 4 1 1 3 6 49 0
6 Best MD3 5 1 0 1 4 2 45 0
  5e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MD6 5 11 3 2 0 16 2 0
2 Hopbel MD3 5 11 3 2 0 17 4 0
3 Berlicum MD2 5 11 3 2 0 18 8 0
4 Son MD4 5 4 1 1 3 7 10 0
5 Nuenen MD4 5 4 1 1 3 8 13 0
6 Geel-Zwart MD3 5 0 0 0 5 1 30 0
  5e klasse 
  Meisjes 6E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E1 
    1e klasse 
  Meisjes 8E2 
    1e klasse 
  Meisjes 8E3 
    1e klasse 
  Meisjes F1 
    1e klasse 
  Meisjes F2 
    1e klasse 
Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo