Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 3 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Uit Meisjes 8E3 V.M.H.C. Basko M8E4

zondag 5 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
10:00 Uit MD1 HC Helmond MD2
10:00 Thuis MC1 Hockey Club Uden MC2
10:15 Uit Jongens D1 V.M.H.C. Geel-Zwart JD2
12:00 Thuis MA2 Sint Oedenrode MA2

Wedstrijden quicklinks
zat 4 dec - zon 5 dec - zat 11 dec - zon 12 dec - zat 18 dec - zon 19 dec - zon 2 jan - zat 8 jan - zon 9 jan - zat 15 jan -

laat schema zien voor  


4 december | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 17941  HC Gemert MA2    12:05  12:50 Veld 1  info
Fluiten: Bas van Beek (Heren 2) en Bob van Dijck (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2
MA2 19354  HC Delta Venlo MA4  14:45  15:15 uit -   info
MA3 16781  HC Mierlo MA3    10:25  10:55 Veld 3  info
Fluiten: Ghislaine Heijmans (Dames Jong 1) en Arjan Versluys
Arbitrage: Dames Jong 2
MB1 17702  HC Gemert MB1 45   12:40  13:55 uit -   info
MB2 19953  MHC Bommelerwaard MB2 60   13:00  14:30 uit -   info
MB3 17358  HC Eindhoven MB6    10:25  10:55 Veld 2  info
Fluiten: Jeroen Duguesnoy (Heren 1) en Luc Timp (Heren 1)
Arbitrage: Heren 1
MC1 20186  Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC4 30   12:30  13:30 uit -   info
MC2 17505  HC Grave MC1 45   13:15  14:30 uit -   info
MC3 17687  HC Mill MC1    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Sophie Dinkelberg (Meisjes A3 - zaal) en Isis van Gelder (Meisjes A3 - zaal)
Arbitrage: MA3
MD1 17205  HC Eersel MD1 45   10:00  11:15 uit -   info
MD2 21174  Sint Oedenrode MD3    12:20  12:50 Veld 3  info
Fluiten: Eva Boshoven (Jong Dames 3 - zaal) en Juul van Woudenberg (Dames Jong 3)
Arbitrage: Dames Jong 3
MD3 18699  V.M.H.C. Basko MD4 30   07:30  08:45 uit -   info
MD4 20520  MHC HOCO MD6    12:20  12:50 Veld 2  info
Fluiten: Tes Kramer (MB3) en Lizzie Oomen (MB3)
Arbitrage: MB3
 
Meisjes 6E1 22698  Hockey Geldrop M6E3    08:30  09:00 Veld 2  info
Meisjes 8E1 21822  HC Helmond M8E1    08:30  09:00 Veld 2  info
Fluiten: Cas Maan (Jongens C1 - zaal) en Simon Prins (Jongens C2 - Zaal)
Arbitrage: Jongens C1
Meisjes 8E2 22906  HC Oranje Rood M8E6    09:45  10:15 uit -   info
Meisjes 8E3 23702  V.M.H.C. Basko M8E4 30   11:00  12:00 uit -   info
* AFGELAST *
 
Meisjes F1 23125  HTCSON Hockey MF3    08:30  09:00 Veld 3  info
Meisjes F2 21976  HC Gemert MF1    08:30  09:00 Veld 3  info
Meisjes F3 23125  HTCSON Hockey MF1  08:30  09:00 uit -   info
 
Jongens 6E1 22523  DVS J6E1    08:30  09:00 Veld 3  info
 
Jongens A1 17112  MHCV JA1 45   12:45  14:00 uit -   info
Jongens C1 16876  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC3    10:15  10:45 Veld 1  info
Fluiten: Max van Boxtel (Jongens A1) en Valentijn ten Broeke (Jongens A1)
Arbitrage: Jongens A1
Jongens D1 16850  Liempde JD1    14:15  14:45 Veld 1  info
Fluiten: Jessie van der Maat (Meisjes A1 - zaal) en Marloes Noben (Meisjes A1 - zaal)
Arbitrage: MA1
 
Jongens F1 21417  HV Weert JF2 45   07:45  09:00 uit -   info


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo