Wedstrijden quicklinks
zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zat 19 feb - zon 20 feb - ma 28 feb - zat 5 mrt -

laat schema zien voor  


9 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Meisjes A3 - zaal 28858  MHC Udenhout MA2  14:00  14:30 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes A3 - zaal 28864  MHC MEP MA5  15:40  16:10 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes B1 - zaal 29645  HC Tilburg MB4  11:30  12:00 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes B1 - zaal 29640  HC Oranje Rood Oranje-Rood MB3  13:10  13:40 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Meisjes B2 - zaal 30165  MHC HOCO MB5  13:10  13:40 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: HOCO
Meisjes B2 - zaal 30158  MHC Best MB4  12:20  12:50 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: HOCO
Meisjes C1 - zaal 34366  HC Eindhoven MC2  13:15  13:45 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes C1 - zaal 34367  Hockey Geldrop MC2  14:55  15:25 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 32800  MHCdeDommel MD1  10:45  11:15 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes D1 - zaal 32795  HC Eersel MD1  12:25  12:55 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
Meisjes D4 - zaal 33569  Nuenen MD4  08:30  09:00 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
Meisjes D4 - zaal 33561  HC Oranje Rood Oranje-Rood MD12  09:20  09:50 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
 
ZAALBLOK 34385  ZAAL Eindhoven MC2 - Geldrop MC2  14:35  14:35 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 32789  ZAAL Eersel MD1 - Dommel MD1  12:05  12:05 SON EN BREUGEL
Landing, De
Rooijseweg 3
5691PA SON EN BREUGEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 31227  ZAAL Basko JC1 - MEP JC2  10:20  10:20 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
ZAALBLOK 29632  ZAAL Oranje-Rood MB3 - Tilburg MB4  12:50  12:50 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
ZAALBLOK 28867  ZAAL Udenhout MA2 - MEP MA5  15:20  15:20 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Jongens C2 - Zaal 31230  MHC MEP JC2  10:40  11:10 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Jongens C2 - Zaal 31224  V.M.H.C. Basko JC1  09:00  09:30 EINDHOVEN
Tennishal Eindhoven
Vijfkamplaan 10
5624EB EINDHOVEN
hal: Son
Jongens D1 - zaal 32178  DVS JD1  11:10  11:40 WAALRE
Hazzo, Het
Trolliuslaan 7
5582GM WAALRE
hal: veld 1
Jongens D1 - zaal 32165  HC Helmond JD2  10:20  10:50 WAALRE
Hazzo, Het
Trolliuslaan 7
5582GM WAALRE
hal: veld 1

9 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Jong Dames 1 - Zaal 26895  H.O.D. DJ2  10:40  11:10 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 2
Jong Dames 1 - Zaal 26883  HC Oranje Rood Oranje-Rood DJ2  09:50  10:20 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 2


Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo