Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer / Coach Ton van Poppel Email

Nog 13 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 feb Mixed Hockey Club Heesch Dames 1
12:45 thuis Veld 1
26 feb M.H.C. Deurne Dames 1
12:45 thuis Veld 1
12 mrt HOCKEY HEEZE D1
thuis
19 mrt MHC Best D1
15
11:30 12:45 uit route
26 mrt MHCD D1
thuis
2 apr HC Gemert D1
45
11:00 12:45 uit route
16 apr Nuenen D1
thuis
23 apr Sint Oedenrode D1
15
uit route
14 mei HC Waalwijk D1
thuis
21 mei Hockey Club Uden D1
30
uit route
4 jun Berkel Enschot D1
thuis
11 jun HC Scoop D1
60
uit route
18 jun M.H.C. Goirle D1
thuis
8 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best D1 11 26 8 2 1 38 14 0
2 Waalwijk D1 11 24 7 3 1 27 19 0
3 Uden D1 11 23 7 2 2 33 18 0
4 Berkel-Enschot D1 11 22 6 4 1 28 17 0
5 Goirle D1 11 16 5 1 5 22 22 0
6 Nuenen D1 11 14 4 2 5 18 18 0
7 Heeze D1 11 12 3 3 5 23 19 0
8 Drunen D1 11 12 3 3 5 20 22 0
9 Son D1 11 10 3 1 7 14 26 0
10 Gemert D1 11 9 2 3 6 13 20 0
11 Scoop D1 11 9 2 3 6 12 35 0
12 Oedenrode D1 11 7 2 1 8 14 32 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Oedenrode D1 Goirle D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Waalwijk D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Uden D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Berkel-Enschot D1 (5-5)final Nog niet bevestigd.
.. Best D1 Scoop D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Son D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Son D1 Best D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Drunen D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Gemert D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Nuenen D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Oedenrode D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Heeze D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Oedenrode D1 Uden D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Scoop D1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Son D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Best D1 Heeze D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Goirle D1 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Heeze D1 Drunen D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Gemert D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Nuenen D1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Oedenrode D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Waalwijk D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Best D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Oedenrode D1 Scoop D1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Son D1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Heeze D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Best D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Goirle D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Berkel-Enschot D1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Best D1 Gemert D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Nuenen D1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Oedenrode D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Waalwijk D1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Uden D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Drunen D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Oedenrode D1 Heeze D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Best D1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Drunen D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Goirle D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Scoop D1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Son D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Drunen D1 Nuenen D1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best D1 Oedenrode D1 (9-1)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Waalwijk D1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Uden D1 (1-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Berkel-Enschot D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Gemert D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Oedenrode D1 Drunen D1 (0-4)final Nog niet bevestigd.
.. Nuenen D1 Gemert D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Goirle D1 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Son D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Heeze D1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Best D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Nuenen D1 Goirle D1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Gemert D1 Oedenrode D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drunen D1 Waalwijk D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Best D1 Uden D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Heeze D1 Berkel-Enschot D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Son D1 Scoop D1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Oedenrode D1 Nuenen D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Scoop D1 Heeze D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
.. Berkel-Enschot D1 Best D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Uden D1 Drunen D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Waalwijk D1 Gemert D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Goirle D1 Son D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 12 MAART 2023
  Son D1 Heeze D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Scoop D1 Best D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Berkel-Enschot D1 Drunen D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Uden D1 Gemert D1 0:00 Sportpark Uden
  Waalwijk D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Goirle D1 Oedenrode D1 12:45 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 19 MAART 2023
  Heeze D1 Goirle D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Oedenrode D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Nuenen D1 Uden D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Gemert D1 Berkel-Enschot D1 12:45 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Scoop D1 12:45 Rekreatiepark
  Best D1 Son D1 12:45 Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 26 MAART 2023
  Heeze D1 Best D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Drunen D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Scoop D1 Gemert D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Berkel-Enschot D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Uden D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark Uden
  Goirle D1 Waalwijk D1 12:45 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 2 APRIL 2023
  Oedenrode D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Nuenen D1 Scoop D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Waalwijk D1 Uden D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Gemert D1 Son D1 12:45 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Heeze D1 12:45 Rekreatiepark
  Best D1 Goirle D1 12:45 Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 16 APRIL 2023
  Heeze D1 Gemert D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Nuenen D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Scoop D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Berkel-Enschot D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Goirle D1 Uden D1 12:45 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Best D1 Drunen D1 12:45 Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 23 APRIL 2023
  Uden D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark Uden
  Waalwijk D1 Scoop D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oedenrode D1 Son D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Nuenen D1 Heeze D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Gemert D1 Best D1 12:45 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Goirle D1 12:45 Rekreatiepark
ZONDAG 14 MEI 2023
  Heeze D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Waalwijk D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Scoop D1 Uden D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Goirle D1 Berkel-Enschot D1 12:45 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Drunen D1 Gemert D1 12:45 Rekreatiepark
  Best D1 Nuenen D1 12:45 Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 21 MEI 2023
  Berkel-Enschot D1 Scoop D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Uden D1 Son D1 0:00 Sportpark Uden
  Waalwijk D1 Heeze D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Oedenrode D1 Best D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Nuenen D1 Drunen D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Gemert D1 Goirle D1 12:45 Sportpark Molenbroek
ZONDAG 4 JUNI 2023
  Heeze D1 Uden D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Berkel-Enschot D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Goirle D1 Scoop D1 12:45 Sportpark 'Van de Wildenberg'
  Gemert D1 Nuenen D1 12:45 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Oedenrode D1 12:45 Rekreatiepark
  Best D1 Waalwijk D1 12:45 Sportpark Leemkuilen
ZONDAG 11 JUNI 2023
  Oedenrode D1 Gemert D1 0:00 Sportpark 'De Kienehoef'
  Scoop D1 Son D1 0:00 Sportpark Eggerweg
  Berkel-Enschot D1 Heeze D1 0:00 Sportpark Gen. Eisenhowerweg
  Uden D1 Best D1 0:00 Sportpark Uden
  Waalwijk D1 Drunen D1 0:00 Sportpark 'Olympia'
  Goirle D1 Nuenen D1 12:45 Sportpark 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 18 JUNI 2023
  Nuenen D1 Oedenrode D1 0:00 Sportpark Lissevoort
  Heeze D1 Scoop D1 0:00 Sportpark 'Het Lambrek'
  Son D1 Goirle D1 0:00 Sportpark De Gentiaan
  Gemert D1 Waalwijk D1 12:45 Sportpark Molenbroek
  Drunen D1 Uden D1 12:45 Rekreatiepark
  Best D1 Berkel-Enschot D1 12:45 Sportpark Leemkuilen

Kies team
Sponsoren
Bordsponsor
Social media
Instagram account van HTC Son

1 Facebook logo Facebook logo